ЦПЛР-ЦЕНТЪР ЗА УЧЕНИЧЕСКО ТЕХНИЧЕСКО И НАУЧНО ТВОРЧЕСТВО - РУСЕ
ХXII  РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЗНАМ И МОГА” - 19.05.2018 г.
КЛАСИРАНЕ
МАТЕМАТИКА - ПЪРВИ КЛАС
име, презиме, фамилия училище клас тест задача общо място
1 Алекс Вихренов Генчев СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 1 45 10 55 1
2 Дарина Цветомирова Димитрова ОУ "Тома Кърджиев" - Русе 1 42 5 47 2
3 Екатерина Бориславова Жечева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 40 7 47 2
4 Евелин Димкова Александрова ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 38 5 43 3
5 Полина Петкова Здравкова ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 40 2 42 4
6 Георгия Ивелинова Иванова ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 40 1 41 5
7 Мария Георгиева Ангелова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 33 8 41 5
8 Росен Анатолиев Атанасов ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 35 5 40 6
9 Христо Миленов Йорданов ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 40 0 40 6
10 Калина Симеонова Симеонова СУ "Христо Ботев" - Русе 1 28 10 38
11 Ирина Николаева Монева ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 37 0 37
12 Стефан Христов Христов СУ "Възраждане" - Русе 1 35 2 37
13 Петя Добромирова Димитрова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 28 8 36
14 Ванина Добромирова Аспарухова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 35 0 35
15 Никола Александров Андреев ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 35 0 35
16 Полина Мартинова Микова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 35 0 35
17 Мария Емилиянова Енева ОУ "Братя Миладинови" - Русе 1 26 7 33
18 Никола Ивайлов Бончев ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 33 0 33
19 Валентина Пламенова Боянова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 30 2 32
20 Йоан Пламенов Беджев ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 28 4 32
21 Боян Емилов Стоянов ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 30 1 31
22 Димитър Станиславов Пенчев ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 30 0 30
23 Калина Кристианова Анчева ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 30 0 30
24 Николай Николаев Радев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 23 7 30
25 Ния Павлова Братоева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 30 0 30
26 Самуил Владимиров Тодоров НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 1 27 2 29
27 Йоанна Иванова Йорданова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 23 5 28
28 Александър Миленов Димитров СУ "Йордан Йовков" - Русе 1 25 2 27
29 Царина Юлиянова Гутева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 27 0 27
30 Мартин Здравков Маринов ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 24 2 26
31 Теодор Свиленов Минков ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 18 8 26
32 Александър Владимиров Великов ОУ "Тома Кърджиев" - Русе 1 25 0 25
33 Синая Гюндар Солак ОУ "Васил Априлов" - Русе 1 24 0 24
34 Александра Димитрова Недялкова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 20 3 23
35 Михаил Емилов Тушев СУ "Христо Ботев" - Русе 1 13 10 23
36 Преслава Христова Мойсева ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 23 0 23
37 Симона Цветелинова Иванова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 23 0 23
38 Атакан Алтанов Белберов ОУ "Тома Кърджиев" - Русе 1 22 0 22
39 Десислава Лъчезарова Райчева ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 20 2 22
40 Елеонора Веселинова Искренова ОУ "Олимпи Панов" - Русе 1 22 0 22
41 Силвия Михайлова Кирилова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 20 2 22
42 Райя Росенова Николова ОУ „Отец Паисий“ - Мартен 1 21 0 21
43 Александра Павлинова Йорданова ОУ "Васил Априлов" - Русе 1 20 0 20
44 Александър Николаев Неделчев ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 20 0 20
45 Боян Ивайлов Иванов ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 18 2 20
46 Габриела Ивелинова Иванова СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 1 20 0 20
47 Йордан Ивелинов Илиев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 20 0 20
48 Лилия Симеонова Василева СУ "Йордан Йовков" - Русе 1 13 5 18
49 Теодор Константинов Пинтев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 18 0 18
50 Димитър Георгиев Тодоров ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 17 0 17
51 Ивайла Александрова Георгиева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 17 0 17
52 Йордан Божидаров Тодоров ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 17 0 17
53 Исмаил Муртаза Исмаил ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 17 0 17
54 Кристиян Калоянов Кирилов ОУ „Отец Паисий“ - Мартен 1 15 2 17
55 Симона Тодорова СУ "Възраждане" - Русе 1 17 0 17
56 Венимир Веселинов Нешков     ОУ „Отец Паисий“ - Мартен 1 16 0 16
      1 16 0 16
58 Константин Николаев Манолов СУ "Възраждане" - Русе 1 16 0 16
59 Кристиян Искренов Анчев НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 1 16 0 16
60 Лъчезар Владимиров Костов   ОУ „Отец Паисий“ - Мартен 1 14 2 16
61 Мартин Орлинов Огнянов ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 16 0 16
62 Християн Савов Савов СУ "Възраждане" - Русе 1 16 0 16
63 Никола Николаев Стоев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 13 2 15
64 Вихрен Пламенов Кьосев ОУ "Тома Кърджиев" - Русе 1 14 0 14
65 Ирина Николаева Башева ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 10 4 14
66 Симона Мирославова Борисова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 14 0 14
67 Антония Анатолиева Иванова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 13 0 13
68 Владимир Юлиянов Русев ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 13 0 13
69 Денислав Тодоров Билалов СУ "Възраждане" - Русе 1 11 2 13
70 Ивайло Ивелинов Ганев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 13 0 13
71 Ивет Георгиева Ангелова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 13 0 13
72 Мария Денизова Кула ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 13 0 13
73 Павел Николаев Костадинов СУ "Възраждане" - Русе 1 13 0 13
74 Ралица Велизарова Петрова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 13 0 13
75 Мартин Пламенов Мацоев ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 10 2 12
76 Александър Веселинов Марков ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 11 0 11
77 Дамла Хакъева Ремзиева СУ "Йордан Йовков" - Русе 1 11 0 11
78 Дебора Димитрова Заркова СУ "Васил Левски" - Русе 1 11 0 11
79 Калина Боянова Стоянова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 11 0 11
80 Виктор Александров Минков ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 10 0 10
81 Рая Стоянова Граматикова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 10 0 10
82 Божидара Красимирова Костадинова НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 1 9 0 9
83 Ефе Ерджан Елиман ОУ "Васил Априлов" - Русе 1 9 0 9
84 Йордан Ивайлов Пешковски ОУ "Тома Кърджиев" - Русе 1 9 0 9
85 Вирджиния Ивайлова Йорданова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 6 2 8
86 Георги Георгиев Георгиев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 8 0 8
87 Горан Александров Трендафилов ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 8 0 8
88 Миа Миленова Парашкевова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 8 0 8
89 Саваш Севгинов Белберов ОУ "Васил Априлов" - Русе 1 8 0 8
90 Виктор Юлиянов Василев СУ "Йордан Йовков" - Русе 1 6 0 6
91 Елинор Емилова Тушева СУ "Христо Ботев" - Русе 1 6 0 6
92 Константин Ивов Събев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 6 0 6
93 Павел Енчев Енев ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 6 0 6
94 Светослава Тихомирова Василева СУ "Йордан Йовков" - Русе 1 6 0 6
95 Еда Динчер Мехмед СУ "Йордан Йовков" - Русе 1 3 2 5
96 Анджелина Ростиславова Русева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 3 0 3
97 Боряна Тодорова Борисова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 3 0 3
98 Джулияна Ростиславова Русева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 3 0 3
99 Инна Андрианова Йотова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 3 0 3
100 Мартин Владиславов Петров ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 3 0 3
101 Николай Радославов Моллов ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 3 0 3
102 Пламена Пламенова Георгиева ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 3 0 3
103 Симона Александрова Стоянова ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 3 0 3
104 Кирил Павлов Илиев НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 1 3 0 3
105 Ина Илиянова Петрова ОУ "Иван Вазов" - Русе 1 3 0 3
106 Габриела Иванова Здравкова НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 1 0 0 0
107 Мартина Петкова Здравкова ОУ "Отец Паисий" - Русе  1 0 0 0
108 Петър Георгиев Петров НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 1 0 0 0
109 Теодора Борисова Георгиева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 1 0 0 0