ЦПЛР-ЦЕНТЪР ЗА УЧЕНИЧЕСКО ТЕХНИЧЕСКО И НАУЧНО ТВОРЧЕСТВО - РУСЕ
ХXII  РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЗНАМ И МОГА” - 19.05.2018 г.
КЛАСИРАНЕ
МАТЕМАТИКА - ВТОРИ КЛАС
име, презиме, фамилия училище клас тест задача общо място
1 Любослав Красимиров Димов ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 52 10 62 1
2 Марио Павлинов Цветанов СУ "Христо Ботев" - Русе 2 52 10 62 1
3 Роан Деянов Гочев ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 52 10 62 1
4 Борис Пенчев Златев ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 52 9 61 2
5 Виктор Георгиев Кръстев ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 47 10 57 3
6 Моника Живкова Станоева СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе  2 47 10 57 3
7 Калина Георгиева Попова СУ "Христо Ботев" - Русе 2 45 10 55 4
8 Славея Иванова Гьокова ПЧСУ "Леонардо да Винчи" - Русе 2 45 10 55 4
9 Преслав Северинов Манев ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 42 9 51 5
10 Илия Найденов Стефанов СУ "Христо Ботев" - Русе 2 40 10 50 6
11 Кристиян Диянов Ангелов СУ "Христо Ботев" - Русе 2 40 10 50 6
12 Лора Димитрова Димитрова СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 2 40 10 50 6
13 Моника Пламенова Пенева ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 40 10 50 6
14 Ния Ангелова Колева СУ "Възраждане" - Русе 2 40 10 50 6
15 Рафаил Росенов Ненов ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 40 9 49
16 Виктор Мирославов Митев ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 40 8 48
17 Даниел Деанов Георгиев ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 47 1 48
18 Иван Ангелов Порожанов ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 38 10 48
19 Васил Кирилов Старцев ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 38 7 45
20 Кристиан Калоянов Петров ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 39 3 42
21 Даниел Бориславов Атанасов СУ "Христо Ботев" - Русе 2 31 10 41
22 Момчил Александров Кулев СУ "Възраждане" - Русе 2 33 8 41
23 Александра Христова Стоилова СУ "Христо Ботев" - Русе 2 26 10 36
24 Галин Иванов Ганев СУ "Христо Ботев" - Русе 2 33 3 36
25 Десислава Димитрова Боздева СУ "Васил Левски" - Русе 2 28 7 35
26 Гергана Стефанова Пенчева ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 28 6 34
27 Дария Иванова Иванова ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 31 3 34
28 Мирослав Мартинов Найденов СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 2 33 1 34
29 Михаела Владимирова Великова СУ "Васил Левски" - Русе 2 28 6 34
30 Преслав Росенов Апостолов ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 24 10 34
31 Марина Викторова Димитрова СУ "Йордан Йовков" - Русе 2 26 7 33
32 Николай Пламенов Паришев ОУ "Олимпи Панов" - Русе 2 26 7 33
33 Кристина Красимирова Веселинова СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 2 28 3 31
34 Рая Ясенова Атанасова ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 24 7 31
35 Габриела Божидарова Якимова СУ "Христо Ботев" - Русе 2 19 10 29
36 Луиса Светлин Стефанова СУ "Христо Ботев" - Русе 2 23 4 27
37 Георги Веселинов Георгиев СУ "Христо Ботев" - Русе 2 18 8 26
38 Рафаела Цамбази ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 24 1 25
39 Виктор Светозаров Иванов СУ "Възраждане" - Русе 2 14 10 24
40 Дариян Ангелов Петров ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 21 3 24
41 Ивелин Делянов Настев ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 21 3 24
42 Велислав Веселинов Георгиев СУ "Христо Ботев" - Русе 2 21 1 22
43 Калина Христова Чокоева ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 14 8 22
44 Даниел Николаев Георгиев ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 21 0 21
45 Дария Станимирова Лазарова СУ "Възраждане" - Русе 2 18 3 21
46 Виктор Сергеев Савов ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 20 0 20
47 Радослав Романов Коев ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 16 4 20
48 Александър Ивайлов Ангелов ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 16 3 19
49 Михаил Лъчезаров Александров ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 16 3 19
50 Александър Стоянов Георгиев СУ "Йордан Йовков" - Русе 2 16 0 16
51 Милица Миленова Динкова СУ "Христо Ботев" - Русе 2 16 0 16
52 Тихомир Цветомиров Стоев ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 16 0 16
53 Галимир Цветелинов Карабуров ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 14 0 14
54 Павел Пламенов Церовски СУ "Христо Ботев" - Русе 2 14 0 14
55 Даниел Дианов Попов ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 11 1 12
56 Боян Пламенов Стоянов НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 2 8 3 11
57 Радост-Йоана Деянова Любенова ОУ "Васил Априлов" - Русе 2 11 0 11
58 Стефан Анатолиев Илиев СУ "Йордан Йовков" - Русе 2 11 0 11
59 Ивана Радкова Иванова ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 9 1 10
60 Теодор Теодоров Ангеловски ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 0 10 10
61 Велислава Владимирова Георгиева НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 2 9 0 9
62 Гергана Станиславова Пишева ОУ "Олимпи Панов" - Русе 2 9 0 9
63 Радослав Стефанов Стефанов СУ "Христо Ботев" - Русе 2 9 0 9
64 Дария Велиславова Енчева ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 6 2 8
65 Ема Ивайлова Николаева ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 7 0 7
66 Ивайло Светомиров Желязков ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 6 0 6
67 Ивасхея Григорова Мохова ОУ "Иван Вазов" - Русе 2 5 0 5
68 Йоана Светославова Панчева ОУ "Отец Паисий" - Русе  2 3 1 4