ЦПЛР-ЦЕНТЪР ЗА УЧЕНИЧЕСКО ТЕХНИЧЕСКО И НАУЧНО ТВОРЧЕСТВО - РУСЕ
ХXII  РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЗНАМ И МОГА” - 19.05.2018 г.
КЛАСИРАНЕ
МАТЕМАТИКА - ТРЕТИ КЛАС
име, презиме, фамилия училище клас тест задача общо място
1 Виктория Вихренова Генчева СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 45 9 54 1
2 Александра Пламенова Попова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 38 10 48 2
3 Боян Петров Петров ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 35 10 45 3
4 Деян Петков Цончев ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 38 7 45 3
5 Станислав Петков Петков СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 33 10 43 4
6 Йоанна Иванова Русева ОУ "Любен Каравелов" - Русе 3 33 9 42 5
7 Симона Йорданова Савова СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 31 10 41 6
8 Мартин Пламенов Терзиев СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 28 10 38
9 Станислав Стилиянов Стоянов ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 30 7 37
10 Виктор Иванов Гетов СУ "Христо Ботев" - Русе 3 33 1 34
11 Георги Николаев Георгиев СУ "Възраждане" - Русе 3 33 1 34
12 Емислав Пламенов Гешев СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 30 2 32
13 Богомил Мирославов Цанков ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 21 10 31
14 Калоян Георгиев Стамболийски ОУ "Любен Каравелов" - Русе 3 21 10 31
15 Натали Евелин Робъртс СУ "Христо Ботев" - Русе 3 28 3 31
16 Виктория Деянова Стоянова СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе  3 23 7 30
17 Богдана Владимирова Гайдарова СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 18 10 28
18 Борислав Иванов Дончовски ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 28 0 28
19 Иван Александров Тачев ОУ "Олимпи Панов" - Русе 3 26 2 28
20 Искрен Евгениев Зафиров СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 21 7 28
21 Елеонора Стоянова Мишкова ОУ "Олимпи Панов" - Русе 3 18 10 28
22 Виктор Александров Борисов ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 19 7 26
23 Мила Миленова Йорданова ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 16 8 24
24 Александра Филип Матева ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 16 7 23
25 Данаил Димитров Тодоров СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 23 0 23
26 Никола Миленов Цонев СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 16 7 23
27 Димитър Мартинов Димитров СУ "Христо Ботев" - Русе 3 20 1 21
28 Дебора Искренова Иванова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 20 0 20
29 Васил Миленов Илиев ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 18 1 19
30 Емма Дениславова Кирова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 19 0 19
31 Никол Владиславова Златева СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 18 1 19
32 Стоян  Димитров Тодоров СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 16 1 17
33 Боян Ангелов Ежов ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 6 10 16
34 Анна Цветанова Киркова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 13 0 13
35 Борислава Ивелинова Беджева СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 3 6 7 13
36 Калина Пламенова Колева НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 3 13 0 13
37 Кристиян Бориславов Борисов НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 3 13 0 13
38 Александър Александров Иванов ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 12 0 12
39 Теодор Василев Петров ОУ "Олимпи Панов" - Русе 3 11 1 12
40 Хана Иджаби Садулова ОУ "Олимпи Панов" - Русе 3 5 7 12
41 Антония Антонова Радева ОУ "Отец Паисий"- Русе 3 11 0 11
42 Габриела Добромирова Райкова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 10 0 10
43 Даная Калоянова Стоилова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 10 0 10
44 Михаил Стоянов Янев ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 10 0 10
45 Боряна Петрова Петрова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 8 1 9
46 Антония Миленова Антонова СУ "Христо Ботев" - Русе 3 8 0 8
47 Габриела Лъчезарова Кунева ОУ "Олимпи Панов" - Русе 3 8 0 8
48 Димитрия Ивова Дончева ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 8 0 8
49 Кристиян Павлинов Цветанов ОУ "Отец Паисий" - Русе  3 8 0 8
50 Меляй Ферди Мехмед СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 8 0 8
51 Преслава Ивайлова Петкова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 3 4 7
52 Габриел Николаев Петков ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 5 1 6
53 Георги Светославов Войчев ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 6 0 6
54 Даниел Димитров Попов ОУ "Отец Паисий"- Русе 3 5 1 6
55 Теодор Анатолиев Анев ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 5 1 6
56 Диана Иванова Дякова СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 5 0 5
57 Димитър Мирославов Димитров ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 5 0 5
58 Ивайла Милкова Михайлова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 3 1 4
59 Любомир Мартинов Ангелов ОУ "Олимпи Панов" - Русе 3 3 0 3
60 Наделина Георгиева Бончева СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 3 0 3
61 Симеон Светлозаров Ангелов ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 3 0 3
62 Ера Любомирова Георгиева НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 3 0 2 2
63 Габриела Сергеева Савова ОУ "Иван Вазов" - Русе 3 0 0 0
64 Симона Георгиева Иванова НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 3 0 0 0
65 Виктор Велиславов Великов СУ "Йордан Йовков" - Русе 3 0 0 0