ЦПЛР-ЦЕНТЪР ЗА УЧЕНИЧЕСКО ТЕХНИЧЕСКО И НАУЧНО ТВОРЧЕСТВО - РУСЕ
ХXII  РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЗНАМ И МОГА” - 19.05.2018 г.
КЛАСИРАНЕ
МАТЕМАТИКА - ЧЕТВЪРТИ КЛАС
име, презиме, фамилия училище клас тест задача общо място
1 Преслав Митков Тошев ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 52 10 62 1
2 Павел Лъчезаров Райчев ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 45 8 53 2
3 Елена Даринова Йорданова СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе 4 40 1 41 3
4 Калоян Тодоров Върбанов ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 40 1 41 3
5 Димитър Светославов Василев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 4 30 10 40 4
6 Мария Василева Петрова СУ "Христо Ботев" - Русе 4 31 9 40 4
7 Мария Павлова Павлова СУ "Христо Ботев" - Русе 4 38 2 40 4
8 Румина Чавдарова Януарова ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 38 1 39 5
9 Кристиан Данев Йорданов СУ "Възраждане" - Русе 4 35 2 37 6
10 Александра Пламенова Иванова ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 24 9 33
11 София Иванова Иванова СУ "Васил Левски" - Русе 4 24 4 28
12 Александра Петрова Димитрова НУИ "Проф. В. Стоянов" - Русе 4 21 6 27
13 Георги Иванов Гьоков ПЧСУ "Леонардо да Винчи" - Русе 4 25 0 25
14 Павел Петров Иванов ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 23 0 23
15 Александър Радославов Станчев ОУ "Любен Каравелов" - Русе 4 21 0 21
16 Никол Деянова Генчева ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 21 0 21
17 Християн Валериев Колев СУ "Йордан Йовков" - Русе 4 18 3 21
18 Кристиян Владимиров Модра ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 20 0 20
19 Божидар Атанасов Минчев СУ "Васил Левски" - Русе 4 15 3 18
20 Елена Бориславова Иванова ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 16 2 18
21 Симеон Димитров Митев СУ "Христо Ботев" - Русе 4 16 2 18
22 Габриела Деянова Димитрова ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 16 0 16
23 Стефани Борисова Петкова СУ "Йордан Йовков" - Русе 4 14 1 15
24 Добрин Момчилов Панев ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 14 0 14
25 Здравко Павлинов Василев СУ "Васил Левски" - Русе 4 14 0 14
26 Десислава Григорова Драганова ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 13 0 13
27 Мирослав Миленов Стефанов ОУ "Алеко Константинов" - Русе 4 13 0 13
28 Алис Валентинова Йосифова ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 11 1 12
29 Арзу Джунаит Юсменова СУ "Йордан Йовков" - Русе 4 11 0 11
30 Есра Неждетова Тейкова СУ "Йордан Йовков" - Русе 4 11 0 11
31 Огнян Огнянов Ангелов СУ "Васил Левски" - Русе 4 8 0 8
32 Свилен Николаев Башев ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 6 0 6
33 Петър Василев Петров ОУ "Олимпи Панов" - Русе 4 5 0 5
34 Преслава Бориславова Йорданова ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 5 0 5
35 Ана-Мария Станиславова Симеонова ОУ "Любен Каравелов" - Русе 4 3 0 3
36 Мария Петрова Йорданова ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 3 0 3
37 Александра Велизарова Велкова ОУ "Олимпи Панов" - Русе 4 0 0 0
38 Андреа Лъчезарова Йозова ОУ "Иван Вазов" - Русе 4 0 0 0
39 Кристиян Ивайлов Тодоров ОУ "Олимпи Панов" - Русе 4 0 0 0
40 Надежда Николаева Николова ОУ "Отец Паисий" - Русе  4 0 0 0